TEL. NR. (8 5) 213 09 62

Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės

Norite gražiai ir patraukliai pateikti savo įmonės rekvizitus? Vizitinės kortelės Vilniuje gali būti pagamintos greitai ir stilingai! Užsiimame skirtingų dydžių bei dizainų vizitinių kortelių gamyba pagal Jūsų pageidavimus bei pateiktus asmeninius duomenis. Siūlome įsigyti šilkografijos būdu pagamintų kortelių ir kitų popieriaus gaminių už prieinamą kainą.

Kokiomis savybėmis pasižymi mūsų gaminiai?

 Teikiame tik itin kokybiškas, iš skirtingo popieriaus rūšių šilkografijos būdu paruoštas vizitines korteles. Jos yra atsparios UV šviesai bei drėgmei, užrašų spalvos tokiose kortelėse būna sodrios, ryškios ir neblunkančios. Todėl jas galima naudoti ilgą laiką, nesibaiminant dėl greito užrašų nusitrinimo ar pačios kortelės popieriaus susidėvėjimo.

 Užsisakykite norimą

Mūsų siūlomas pasirinkimo asortimentas labai platus – galimos tiek vienpusės, tiek dvipusės, spalvotos ar nespalvotos, paprastos ar laminuotos kortelės. Išsirinkite norimas vizitines korteles pagal esamus šablonus – tai puikus būdas sutaupyti dizainui skiriamus pinigus. Gavę Jūsų atsiųstus duomenis, patalpinsime juos į kortelę artimiausios darbo dienos metu. Tai bus standartinė ir patogi vizitinė kortelė, tinkanti naudoti ilgą laiką.

Jeigu standartinės kortelės neužtenka ir norėtumėte kai ko unikalaus ir ypatingo, galime tai lengvai įgyvendinti. Paruošime išskirtinį dizainą, kuris atrodytų patraukliai ir iš karto patrauktų dėmesį.

Vizitinės kortelės – tai vienas iš svarbiausių visų susitikimų ir įmonių pristatymo akcentų, todėl svarbu tinkamai jomis pasirūpinti. Palikite tai patyrusiems dizaino specialistams – jie pasirūpins, kad Jūsų įmonė ar veikla būtų pristatyta įsimintinai bei įspūdingai.

Kategorija:

Enter your keyword