TEL. NR. (8 5) 213 09 62

Kūrybinės verslo dovanų idėjos

Kūrybinės verslo dovanų idėjos

Verslo dovanos – tai puikus būdas maloniai nustebinti savo verslo partnerius, bendradarbius įvairiomis progomis. Galime Jums pasiūlyti daugybę šaunių idėjų unikalioms bei išskirtinėms verslo dovanoms paruošti. Čia į pagalbą ateina graviravimas ir neišsemiamos jo pritaikymo dovanų idėjoms galimybės. Graviruojame metalo, medžio, plastiko paviršius, suteikiame papildomų puošnių detalių įvairioms dovanoms pagal Jūsų individualius užsakymus. Be graviravimo, ruošiame verslo dovanas daugybe kitų spausdinimo būdų.

Lazerinio graviravimo technologijos suteikia galimybę išraižyti norimus atvaizdus ar raštus ant įvairių paviršių, perteikiant graviūras itin tiksliai ir su itin aukšta raiškos kokybe. Lengviausia tai įgyvendinti ant plastiko dirbinių, tačiau nesunkiai įmanoma ir ant kitų paviršių. Labai daug ką lemia medžiagos kokybė, techninė įranga, su kuria atliekamas darbas, kaip ir, žinoma, paties meistro patyrimas.
Siūlome profesionalių graviravimo specialistų paslaugas, kurie papuoš įmonės suvenyrus ar kitus daiktus firminės grafikos dizainu, reikiamais atvaizdais ar užrašais. Galimos ne tik graviravimo, bet ir pjovimo paslaugos, kuomet išpjaunami ir paruošiami skirtingų formų bei dydžių gaminiai. Galimų formų pasirinkimo įvairovė begalinė ir atitiks kone kiekvieno poreikius.
Verslo dovanos gaminamos tiek vienetiniais, tiek didelių kiekių užsakymais. Lazerinės technologijos suteikia galimybę ne tik išgraviruoti daug žymių per trumpą laiką, bet taip pat perteikti įvairias tekstines kombinacijas, sudėtingus ir smulkius raštus, logotipus, brūkšninius kodus ar serijinius numerius.

Tai gali būti įvairios jubiliejinės ar paprastos dovanos su išgraviruotais užrašais ant tušinukų, raktų pakabukų, taip pat unikalių formų stiklo gaminiai, apdovanojimai su padėka ar pagyrimo raštais. Egzistuoja begalė pasirinkimo galimybių. Mes padėsime įgyvendinti Jums tai, ko trokštate, o jeigu reikia pagalbos – mielai patarsime ir padėsime išsirinkti.

Nuo šiol dovanas verslo partneriams ar bendradarbiams išrinkti dar paprasčiau, nes nereikia ilgai sukti galvos, kas tai turėtų būti. Rinktis visada yra iš ko, ir mes pasiūlysime Jums dar ne vieną unikalų bei išskirtinį sprendimą, kuris taps viena iš geriausių Jūsų dovanų idėjų.

Kategorija:

Enter your keyword