TEL. NR. (8 5) 213 09 62

Lazerinis graviravimas

Lazerinis graviravimas

Papuoškite verslo dovanas firmine grafika, išrašykite savo įmonės suvenyrus prasmingais žodžiais, kurkite paveikslus ant metalo, medžio, plastikinių paviršių… Mes Jums padėsime tai įgyvendinti naudodami modernias lazerinio graviravimo technologijas. Galime ne tik graviruoti ant įvairių medžiagų paviršių, bet ir idealiai išpjauti sudėtingus šablonus, tūrines raides ar dizaino elementus iš plataus spektro medžiagų.

Pramoninis ženklų graviravimas ant įvairių formų labai paprastas su Epilog Laser sistema. Žymėjimas lazeriu ant metalinių, anoduoto aliuminio ir plastiko dalių yra ilgalaikis, atsparus karšciui, nusidėvėjimui ir cheminiam poveikiui. Išgraviruoti žymes galima tiek didelėms partijoms detalių, tiek vienetiniam daiktui. Lazerinės technologijos leidžia graviruoti ivairias tekstines, logotipų ar ženklų kombinacijas, taip pat brūkšninius kodus ar serijinius numerius.
Epilog Laser sistema pajėgi per kelias sekundes pagaminti tarpinės prototipa taip lengvai, tarsi spausdintumėte projektą ant popieriaus. Ivairios tarpinės ir šablonai gali buti raižomos iš šių medžiagų: PTFE, teflono, gumos, nailono, kamštinių medžiagų, neopreno ir k.t. Epilog CO2 lazeris – idealiai pjauna iš dar daugiau rūšių (nemetalinių) medžiagų.
Su Epilog Laser sistema brežinių graviravimas – greitas ir efektyvus. Dažniausiai brežinių gamybai naudojamas anoduotas aliuminis – ant jo ypatingai greitai graviruojama su CO2 Epilog lazerio sistema. Sukurkite brežinį AutoCad arba kitais Windows terpeje veikiančiais grafiniais redaktoriais ir „spausdinkite“ – brežinys bus išgraviruotas lengvai ir greitai.
Lazerinė sistema leidžia vienu judesiu perpjauti apie 5 cm storio nemetalinę medžiaga. Lazeris, kiaurai pjaudamas audeklus, akrilo, popierines ir plastikines medžiagas, tampa idealiu šablonų gamybos įrankiu.

Enter your keyword