Apie mus

1999 metais lapkričio 5 d. atsidarė specializuota popieriaus parduotuvė-salonas „Popieriaus Pasaulis" . Tai buvo viena pirmųjų tokio tipo parduotuvių Vilniuje. Parduotuvės atidarymo idėją palaikė mūsų partneriai „Modo Paper Lietuva" (dabar UAB „Antalis"). Atidarymo ceremonijos metu dovanu gavome lėlę Daruma (Japonų sėkmės simbolis) kurį tapo „Popieriaus Pasaulio" sėkmės talismanu.

 

Legenda teigia, kad sugalvojus norą reikia nupiešti lėlei vieną akį ir dirbti siekiant užsibrėžto tikslo. Sugalvotas noras išsipyldė ir „Popieriaus Pasaulis" sėkmingai išgyveno pirmus, pačius sunkiausius metus. Po metų vėl visi kartu susirinkome ir lėlei nupiešėme kitą akį ir sugalvojome naują norą... Įveikėm visus sunkumus, nenuleidome rankų, nepraradome stabilumo ir taip laikui bėgant, 2010 metais šventėm 10 metų jubiliejų. 

 

 

 

„Popieriaus pasaulio" pirmojo kliento išsaugotas čekis, kurį gavome dovanų 2010 metais 10-ojo jubiliejaus proga. 

 

 „Popieriaus Pasaulis" yra specializuota popieriaus parduotuvė, siūlanti plačiausią asortimentą Pabaltijo šalyse ir ne tik. Garsių kompanijų įvairių spalvų, tekstūrų, storių ir unikalių savybių popieriaus kolekcijos, sukurtos visų rūšių spaudos technologijoms bei apdirbimui - visa tai Jūs rasite „Popieriaus Pasaulio" parduotuvėje. Pastoviai pristatome didžiausių gamintojų dekoratyvinio popieriaus naujienas.

Parduodame įvairų biuro popierių spausdinimui, kopijavimui ir korespondencijai. Su malonumu padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią. Mūsų asortimentą sudaro: popierius, dekoratyvinis popierius, kartonas, spalvotas popierius, biuro popierius, rankų darbo popierius, foto popierius, popierius diplomams, vokai, lipni plėvelė, dailės reikmenys, kanceliarijos prekės, mokyklinės prekės, popieriaus pjaustyklės ir giliotinos. Teikiame popieriaus pjaustymo paslaugas. Mūsų klientai tai reklaminės firmos, valstybinės organizacijos, įvairių specialybių studijų studentai, menininkai, mokytojai, mokslo įstaigos.

 

Visiems studentams ir moksleiviams 5% nuolaida!

Parduotuvės darbo laikas:

(I-V) 8.00 - 17.30 val.

 

ADRESAS:

„POPIERIAUS PASAULIS"

Savanorių pr. 12, 03116 Vilnius
Tel. 8 5) 213 08 91
Faks. (8 5) 213 64 39
El. paštas: popierius@mylida.lt 


Draugai