ANTALIS- didžiausia Europos prekybos popieriumi ir vaizdinės reklamos madžiagomis įmonių grupė. Būdami šios kompanijos partneriais, parduotuvėje POPIERIAUS PASAULIS galime pasiūlyti didžiulį popieriaus asortimentą net patiems išrankiausiems. Tai poligrafinis, biuro ir dekoratyvinis popierius.

 

UAB „Globale" - popieriaus, kartono, pakavimo, poligrafinės paskirties, reklamos gamybos medžiagų, biurui skirtų gaminių didmeninės prekybos įmonė. Produkcijos asortimentas yra labai platus ir gali patenkinti daugelio vartotojų poreikius, pradedant spaustuvėmis, leidyklomis, pramonės įmonėmis ir baigiant buitiniais vartotojais.

  

Tokijo (Japonija) kompanija, gaminanti kokybiškus rašiklius, žymeklius, korektorius, mechaninius pieštukus. UNI Mitsubishi Pencil CO., LTD. produkcija pasižymi aukšta kokybe. "MYLIDOS Reklama" yra oficialus šios kompanijos atstovas Lietuvoje.

Esame oficialūs "Epilog Laser" atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Prekiaujame šios kompanijos lazerine įranga.
Taip pat siūlome greitą ir tikslią lazerinio graviravimo bei pjaustymo paslaugą - tiek paprastus brėžinius, tiek nuotraukas galime "atspausdinti" ar išpjauti iš įvairių medžiagų.

 

PRODIR. Personality pens. Swiss made.
Aukštos kokybės plastikiniai Prodir rašikliai. Plati spalvų gama. Šveicariška kokybė!

 

 Ferraghini. Elegance and Design have a new Name.

Verslo klasės suvenyrai. Dovanos nereikalaujanti reklamos.

Parduodame firmos "GMP", gaminančios daugiausia pasaulyje laminavimo prietaisų ir laminavimo medžiagų, produkciją. Pas mus galima ne tik įsigyti laminavimo aparatą pagal Jūsų poreikį, bet ir pasinaudoti profesionalia laminavimo paslauga.

 

MYLIDA siūlo platų dokumentų naikinimo aparatų asortimentą. "KOBRA" kompanija gamina įvairaus galingumo dokumentų pjaustymo įrenginius - nuo paprasto kontoros dokumentų naikiklio iki didelio saugumo aparatų, smulkinančių net ir kompaktinius diskus.

"Popieriaus pasaulyje" rasite visą paletę "FasCal" reklaminių vinilo plėvelių, taip pat prekiaujame ir aukštos kokybės 600 bei 700 serijos "FasCal" plėvelėmis, kurios rekomenduojamos reklamos gamybai ant automobilių.

Trodat antspaudai.

Wagraf antspaudai.

Draugai